NÁZEV
Logo kvíz #1
MÓD
[Kvízové soutěže]
ZAHÁJENÍ
20. 4. 2024 19:00
POČET TÝMŮ
9 / 16
MAPY
Určené turnajem
ADMINI
Amby
INFORMACE

Průběh soutěže 
V této soutěži si ověříme vaši znalost jednotlivých log společností, firem, výrobků a všechny možné další loga. Za každou správně zodpovězenou otázku získáte určité bodové ohodnocení. Na konci se všechny tyto body sečtou a podle jejich počtu se určí finálové pořadí soutěžících. Soutěž se dělí na několik fází a každá fáze je jiného charakteru.

1. fáze - obrázky log
Organizátor či pověřená osoba si na svůj TS avatar bude dávat jednotlivá loga a vaší úkolem je co nejrychleji napsat, o jaké logo se jedná. Za každou správnou odpověď získáte určitý počet bodů, ze kterých bude následně rozhodnuté o výhercích. Avšak body získáte pouze tehdy, když budete mít odpověď napsanou správně a jako první.

2. fáze - indície
V této fázi bude pořadatel dávat jednotlivé indície, které vás dovedou až ke správné odpovědi. Odpovídat můžete samozřejmě okamžitě, když si budete myslet, že již znáte správnou odpověď. Za každou správnou odpověď získáte určitý počet bodů, ze kterých bude následně rozhodnuté o výhercích. Avšak body získáte pouze tehdy, když budete mít odpověď napsanou správně a jako první. Indície mohou vypadat asi nějak takto: "Firma vyrábí automobily, sídlí v Plzni a Mladé Boleslavi. Její originální logo je zeleno-stříbrné, ale na autech jej známe v jeho stříbrném provedení."

3. fáze - obrázky log, čím se firma zabývá
Organizátor či pověřená osoba si na svůj TS avatar bude dávat jednotlivá loga a vaší úkolem je co nejrychleji napsat, o jaké logo se jedná a co tato firma či společnost provozuje. Za každou správnou odpověď získáte určitý počet bodů, ze kterých bude následně rozhodnuté o výhercích. Avšak body získáte pouze tehdy, když budete mít odpověď napsanou správně a jako první. Pro příklad pokud bude na avataru logo Škody, vaše odpověď bude: "Škoda - auta"

Základní všeobecná pravidla pro soutěže:
Je zakázáno užívat vulgárních či urážejících výrazů vůči ostatním soutěžícím či pořadatelům.
Lidi nepovolaní organizováním dané soutěže mají přísný zákaz si v room zapínat mikrofon bez souhlasu pořadatele dané soutěže.
Zákaz nahrávání po celou dobu konání soutěže bez souhlasu hl. pořadatele či pořadatele dané soutěže.
Je zakázáno si během soutěže svévolně měnit jméno na TS.
Je zakázáno spamovat či jinak zbytečně rušit pořadatele soutěže.
Pořadatel si vyhrazuje právo vyhodit jakéhokoli účastníka v případě jeho neadekvátního chování nebo podezření na podvádění jakéhokoli typu.

CENY

1. místo: + 600 kreditů + výherní ikonka

2. místo: + 400 kreditů

3. místo: + 200 kreditů

4. místo: + 150 kreditů

 

Výměna kreditů - ZDE

Více info o kreditech - ZDE

Co s kredity? Otevírej bedničky! - ZDE

Každý člen týmu dostane výše zmíněnou výhru.