Základní info
Název Awp Cup #37 [1on1]
Datum a čas 22.9.2019 16:44
Počet týmů 8 / 16
Mapy awp_
Další info
 Counter-Strike: Global Offensive
 Awp Cup # []
  • Turnaj se odehraje ve vyřazovacím systému (pavouk), kde jsou do prvních zápasů hráči/ týmy náhodně rozlosováni proti sobě
  • Server si hledáte sami, avšak, můžete o něj požádat admina turnaje (doporučujeme GS/CW servery)
  • Zápas lze odehrát s protihráčem i přes lobby (více informací na tomto odkazu)
  • Hrajou se pouze mapy určené turnajem (tj. awp_)
  • Každý hráč je povinnen točit demo, celý zápas
  • Kapitán klanu je povinnen oscreenovat na začátku zápasu informace o všech hráčích v zápase (do konzole → status) a konečný výsledek zápasu a ty postnout do zápasu
  • Platí všeobecné pravidla uvedené nahoře, v černé liště a pravidla pro Public, Aim, AWP,... turnaje

 

  • V případě, že se klany nedomluví na mapě, jsou povinni odehrát knife kolo o mapu, kde vítěz vybírá mapu a poražený si vybírá tým pro odehrání na vybrané mapě
  • Zápasy se hrají klasicky, tedy, vítěz vzejde ze 30-ti kol. V případě remízy (15:15) se odehraje prodloužení, kde vítěz vzejde z 5-ti kol

 

Upozorňujeme hráče, že nedodržování pravidel vede k anulování výsledků v turnaji a celkové diskvalifikaci!!!

 

K hraní zápasů v turnaji můžete využít naše CW/TG servery:

  CW/TG #1 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.176:27201
  CW/TG #2 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.176:27380
  CW/TG #3 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.177:27563
  CW/TG #4 | Fakaheda.eu --- 81.0.217.177:27971
Admini Smajliik
Status Ukončený
Ceny
 1. místo - +5 bodů do turnajové tabulky
 2. místo - +4 bodů do turnajové tabulky
 3. místo - +3 body do turnajové tabulky

Více informací o ocenění v turnajích na tomto odkazu

Domácí Hosté Stav Score Detail
Team AkademiK - Odehrán 30:0
Frajer - Odehrán 30:0
BL - Odehrán 30:0
Žihadielko - Odehrán 30:0
Brum brum - Odehrán 30:0
TROŠKU DIVNÝ - Odehrán 30:0
Pauleeeeeeeee - Odehrán 30:0
Kluk jako buk - Odehrán 30:0
Kluk jako buk Pauleeeeeeeee Odehrán 16:10
TROŠKU DIVNÝ Brum brum Odehrán 16:13
Žihadielko BL Odehrán 14:16
Frajer Team AkademiK Odehrán 10:16
Team AkademiK BL Odehrán 16:12
Kluk jako buk TROŠKU DIVNÝ Odehrán 12:16
Team AkademiK TROŠKU DIVNÝ Odehrán 17:18
BL Kluk jako buk Odehrán 0:16
Registrované týmy
# Název týmu Stav
1. Team AkademiK Potvrzen
2. Frajer Potvrzen
3. BL Potvrzen
4. Žihadielko Potvrzen
5. Brum brum Potvrzen
6. TROŠKU DIVNÝ Potvrzen
7. Pauleeeeeeeee Potvrzen
8. Kluk jako buk Potvrzen
Registrace