Datum a čas 29.3.2017 18:00
Počet týmů 6 / 6
Mapy duelovky.cz
Další info

Tento turnaj se bude konat na portále duelovky.cz., kde se musíte nejdříve registrovat. Každý hráč je povinnen si založit klan podle nicku, který se mu zobrazuje ve hře.

• Při turnaji musí hráč vyzvat druhého hráče přes "Vyzvat kamaráda" a poté link který mu vyskočí, pošle do soukromé zprávy danému soupeři zde na GS lize, nebo na TeamSpeaku, pokud tam daný soupeř bude. (Pečlivě si zkontrolujte, zda jste přihlášeni! Pokud budete hrát za guesta, budete diskvalifikováni)
  • Hraje se tam, kdo jako první odešle odkaz druhému hráči. Druhý hráč má max. 10 minut na napojení, jinak bude diskvalifikován.
  • Hraje se na jeden vítězný zápas.
  • V případě remízi v zápase (např. skóre je 4:4) se zápas nepočítá, pokud se jedná o pavoukový turnaj.
  • Vítěz musí oscreenovat výsledky zápasů a uploadnout do zápasu. (Všechna vítězná kola musí vyscreenovat vítěz) Buď na http://ctrlv.cz nebo přímo do zápasu.
  • Výsledek zápasu pište takový, který vám vyjede (např. 1:0, 2:0, 2:3, 2:2)
  • Na TeamSpeak (ts.gamesites.cz) se dostavíte 5 minut před plánovaným začátkem turnaje
  • V případě odehrání turnaje každý s každým se hraje pouze na jeden vítězný zápas. Do druhého zápasu zadáte výsledek zápasu vždy 0:0